Spare parts support: service@iow.pl

iow service
iow service
iow service
× iow service kochlice

Informace o firmě

Informace o firmě

IOW CZ


Firma IOW CZ působí na polském trhu už od roku 1993. Během těchto let jsme získali nezbytné informace, profesionální pracovní tým a zkušenosti, proto abychom mohly vyhovět i těm nejnáročnějším zákazníkům. Naším hlavním cílem je dosáhnout rychlé zákaznické podpory prostřednictvím profesionálního servisu a také okamžité dodávky náhradních dílů ze skladu. Máme pobočky v České republice a Bulharsku. Staráme se, ale o zákazníky z celého světa. Naší velkou výhodou je mobilní servisní stanice, která funguje na celém území Polska a České republiky.

oryginalne części zamienne SPICER, CARRARO oryginalne części zamienne SPICER, CARRARO
Dále provádíme servis hnacích souprav AxleTech. Kromě toho provádíme servis převodovek a převodových motorů DANA BREVINI, PIV. Nabídka zahrnuje rovněž lamelové řetězy pro převodovky BREVINI i PIV. V rámci našich služeb se zabýváme rovněž tkz. nápravami (planetovými, válcovými, kuželovými, průmyslovými atd.) převodovkami, náhradními momentovými spojkami, válcovými převodovkami, motorovými převodovkami a variátory. V naší nabídce se nacházejí náhradní díly pro stavební, zemědělské, důlní, těžební, nakládací a terminálové stroje.


Naše nabídka obsahuje také trakční a ochranné řetězy Erlau, které najdou využití u těžebních a lesnických strojů.


Axel Johnson Od roku 2017 je Skupina IOW součástí švédské soukromé průmyslové skupiny Axel Johnson International, která čítá více než 90 firem z 25 různých zemí, s celkovým ročním obratem 750 milionů Euro


Stojí za zmínku, že spolehlivá práce naších pracovníků je vysoce ceněna mnoha našimi dodavateli, což se odráží v řadě ocenění a vyznamenání.